Rreth Nesh

Xuzhou Ant Glass Products Co., Ltd.

XuzhouAnt Glass Products Co, Ltd, është një furnizues profesionist në industrinë e qelqit të Kinës, ne po punojmë kryesisht në shishe qelqi ushqimore, shishe salce, shishe vere dhe produkte të tjera qelqi të ngjashme.Ne jemi gjithashtu në gjendje të ofrojmë dekorim, printim në ekran, lyerje me spërkatje dhe përpunime të tjera të thella për të përmbushur shërbimet "one-stop shop".

Xhami Xuzhou Ant është një ekip profesional i cili ka aftësinë të personalizojë paketimin e qelqit në përputhje me kërkesat e klientëve dhe të ofrojë zgjidhje profesionale për klientët për të rritur vlerën e produkteve të tyre.Kënaqësia e klientit, produktet me cilësi të lartë dhe shërbimi i përshtatshëm janë misionet e kompanisë sonë.Ne besojmë se jemi në gjendje të ndihmojmë biznesin tuaj që të rritet vazhdimisht së bashku me ne.

Avantazhi

 • 10,000+ m² depo dhe punishte

  10,0000+

  10,000+ m² depo dhe punishte
 • Përvoja 16 vjeçare fokusohet në ambalazhimin e qelqit

  16 vjet

  Përvoja 16 vjeçare fokusohet në ambalazhimin e qelqit
 • Mbi 50 vende dhe rajone të eksportuara

  50+

  Mbi 50 vende dhe rajone të eksportuara
 • Mbi 150 punonjës me përvojë profesionale

  150+

  Mbi 150 punonjës me përvojë profesionale
 • 500 milionë copë prodhohen çdo vit

  500 milionë

  500 milionë copë prodhohen çdo vit
 • Mbi 1000 kallëpe janë falas për t'i përdorur klientët

  1000+

  Mbi 1000 kallëpe janë falas për t'i përdorur klientët

Rasti i personalizuar i klientit

WhatsApp Online Chat!